Yazdır
Kategori: Perpa Uydu
Gösterim: 5007

 

 

şirketimiz perpa ticaret merkezinde 1999 yılından bu güne uydu alıcılar ve uydu ekipmanlarının satısını ve teknik servis hizmetini vermektedir.şirketimiz perpa da merkezi uydu sistemi olarak Binalarda, dairelerin dijital uydu yayınlarından toplu olarak faydalanmaları için kurulan, çanak kirliliğini önleyen uydu sistemlerinin kurulumunu ve teknik servisini vermektedir.

perpa uydu sistemleri olarak Smatv merkezi uydu sistemlerinin bir çözümlerini sunmaktayız.
SMATV (Satellite Master Antenna TV),nedir ?. smat tv çoklu TV izleme noktalarının bulunduğu yaşam alanlarında, merkezi anten sistemi ile alınan karasal ve uydu, analog ve dijital yayınların tüm izleme noktalarına belirli standartlarda taşınması prensibine dayanır. Abone sayısı ve talep edilen kanal sayısının artmasıyla birlikte, toplu yaşam alanlarında bireysel antenin getirdiği görüntü kirliliğini önleyen ve evlerdeki anten ihtiyacını ortadan kaldıran, birçok ülkede toplu yaşam alanlarında uygulanması zorunlu olan bina altyapı sistemidir.

bu teknoloji Günümüzde siteler, hastaneler, avmler,lojmanlar ve oteller, rezidanceler,  gibi çoklu TV izleme noktasının bulunduğu alanlarda, koaksiyel, fiber ya da hibrit kablo altyapıları üzerinden uygulanır. SMATV sistemleri; sağlıklı, sorunsuz bir şebeke ve tüm izleme noktalarında yüksek görüntü kalitesinin yakalanabilmesi için doğru mühendislik ve doğru ürün kullanımı gerektirir. DVB-T / DVB-S / DVB-C uygulamalarını bir araya getiriyor aynı zamanda fiber optik teknolojisiyle entegre etmekteyiz. daha fazla smatv teknolojisi hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için bizim ile irtibata gecebilirsiniz.

perpa uydu anten çeşitleri ile tüm uydu alıcıları özel fiyatlarla bulabiliriz, toptan ve parekende uydu alıcısı burada