şirketimiz perpa ticaret merkezinde 1999 yılından bu güne uydu alıcılar ve uydu ekipmanlarının satısını ve teknik servis hizmetini vermektedir.şirketimiz perpa da merkezi uydu sistemi olarak Binalarda, dairelerin dijital uydu yayınlarından toplu olarak faydalanmaları için kurulan, çanak kirliliğini önleyen uydu sistemlerinin kurulumunu ve teknik servisini vermektedir.

perpa uydu sistemleri olarak Smatv merkezi uydu sistemlerinin bir çözümlerini sunmaktayız.
SMATV (Satellite Master Antenna TV),nedir ?. smat tv çoklu TV izleme noktalarının bulunduğu yaşam alanlarında, merkezi anten sistemi ile alınan karasal ve uydu, analog ve dijital yayınların tüm izleme noktalarına belirli standartlarda taşınması prensibine dayanır. Abone sayısı ve talep edilen kanal sayısının artmasıyla birlikte, toplu yaşam alanlarında bireysel antenin getirdiği görüntü kirliliğini önleyen ve evlerdeki anten ihtiyacını ortadan kaldıran, birçok ülkede toplu yaşam alanlarında uygulanması zorunlu olan bina altyapı sistemidir.

bu teknoloji Günümüzde siteler, hastaneler, avmler,lojmanlar ve oteller, rezidanceler,  gibi çoklu TV izleme noktasının bulunduğu alanlarda, koaksiyel, fiber ya da hibrit kablo altyapıları üzerinden uygulanır. SMATV sistemleri; sağlıklı, sorunsuz bir şebeke ve tüm izleme noktalarında yüksek görüntü kalitesinin yakalanabilmesi için doğru mühendislik ve doğru ürün kullanımı gerektirir. DVB-T / DVB-S / DVB-C uygulamalarını bir araya getiriyor aynı zamanda fiber optik teknolojisiyle entegre etmekteyiz. daha fazla smatv teknolojisi hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için bizim ile irtibata gecebilirsiniz.

perpa uydu anten çeşitleri ile tüm uydu alıcıları özel fiyatlarla bulabiliriz, toptan ve parekende uydu alıcısı burada

 

uydu frekansları yeni türksat uydu frekansları güncel frekanslar, 

Türksat A.Ş. hizmet kalitesinin artırılması kapsamında gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde, mevcut şebeke arama frekanslarına (Türkiye ve Batı kapsama alanı için 12380 V SR:27500 Türkiye ve Doğu kapsama alanı için 12423 H SR:30000) yeni frekanslar eklendi.

Bu yenilik kapsamında şebeke tarama hizmetinden faydalanmak için, bulunduğunuz kapsama alanına göre aşağıdaki tabloda verilen herhangi bir frekans kullanılabilecektir. Uydu alıcısının “Kurulum” veya “Ayarlar” menüsünden, “Tek Kanal Arama” alt menüsünde, “Uydu” kısmında “Türksat 42° E” ve Türksat Ankara Paket parametrelerini manuel olarak girilerek, “Şebeke Arama” (Network Search) açık seçilmelidir. Otomatik tarama sonucunda, güncel kanal bilgileri uydu alıcınıza eklenmektedir.

Türksat Kanal Güncelleme Sistemi (TKGS) ile uyumlu uydu alıcılarında ise yeni frekanslar otomatik olarak güncellenmekte olup herhangi bir ayar yapılmasına gerek bulunmamaktadır.

 

Magbox Natural Full HD-USB Mini Uydu Alıcısı Sadece 79.00 TL ONLİNE SATIŞ FİYATI HEMEN AL

 

 

perpa ticaret merkezinde uydu sistemleri ve uydu ekipmanları satan firmamız tüm uydu cihazlarının yeniden programlanmasını ve teknik hizmetini vermektedir. uydu alıcılarınızı yeni ferkanslarına göre ayarlayarak güncel yeni tv kanallarını izlemenizi olanak vermekteyiz, 

 

BİZİM İLE İLETİŞİM KURUN

 

Perpa Uydu satis Marketi

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat 9 NO 1221 Okmeydanı şişli-İstanbul


Adres Tarifi : Metrobus Pepra Durağında ininiz Perpa A Blok girişinden giriniz Yapı Kredi bankasından ilk sağa dönünüz ilk soldan içeri girin sarı avlunun 1 üst katındayız.

TEL : 0 212 222 24 42